Info

Vážený pane řediteli, vážená paní ředitelko, vážení pedagogové, milé děti

Dovolte, abychom vám nabídli možnost atraktivního školního výletu. Dříve, než si začnete prohlížet naši akční nabídku, rádi bychom vám představili naše zařízení.

V hale na ploše 2800 m2 se nachází spousta atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro děti. Každá z atrakcí představuje jiný světadíl či zemi, což vám umožňuje, že tak za pouhý jediný den můžete uskutečnit dobrodružnou cestu kolem světa.

Atrakce v hale podléhají přísným bezpečnostním i hygienickým předpisům. U náročnějších atrakcí je navíc k dispozici náš personál, aby zajistil bezpečnost provozu. Bez problémů tak může u nás celá škola, třída, mateřské centrum nebo jiný kolektiv strávit dobrodružný výlet bez stresu a přitom si i aktivně odpočinout od všedních školních povinností.

BONGO BRNO nemá nic společného s filozofií pasivní zábavy jako je tomu např. na poutích, ale naopak všechny atrakce nutí děti k pohybu, přemýšlení a animují je k různým hrám. Při překonávání rozmanitých překážek si navíc zvýší i své sebevědémi. V BONGU se skutečně fantazii žádné meze nekladou. Dobrodružství, zábava, pohyb a spokojené děti, které se k nám, jak pevně věříme, budou rády vracet.

Hala BONGO je dostatečně velká, bez problémů tak mohou přijet na výlet nejen školní třídy, ale i celé školy najednou. Obrovskou výhodou našeho zařízení je nezávislost na počasí, což umožňuje naplánovat školní akci s dostatečným předstihem a přitom se nebát, že výlet pokazí špatné počasí.

Věříme, že vás jedinečná kombinace hrát si a přitom se učit zaujala a těšíme se, že vás brzy uvidíme v hale BONGO!

 

+420 777 639 172
[javascript protected email address]