Akce

Vysvědčení :o) :o(

Milé děti, protože víme, že proplout úspěšně a bez ztroskotání od září do konce ledna, stojí vaše rodiče, učitele a i vás velké úsilí, budeme v úterý každého, kdo donese své pololetní vysvědčení odměňovat dárečkem

Lednové Bongo

Venku je krásně bílo a u nás je krásně barevno, až se vám ta krása venku díky chladu okouká, přijďte se pobavit a ohřát k nám. I v letošním roce budete vítaní!

Bongo přání

V novém roce jen to dobré!

Kouzelná víčka pro Dominičku

Spojte příjemné s užitečným a pomozte spolu s námi Dominičce. Můžeme společně začít třeba tím, že budeme usilovně tento a příští týden sbírat vršky. Kamarádi se přeci pomáhají :o)

01.02.2016
-
27.02.2016

Prosincové Bongo

Dárečky ve formě dárkových vstupenek a suvenýrů připraveny, hala se průběžně vánočně vyzdobuje, dílničky jsou v plném proudu .............. a navíc je u nás i v tomto počasí příjemně teplo. Zveme vás na návštěvu k nám!

Sobotní závody na horolezecké stěně

V sobotu 4. 2. 2017 budou v hale Bongo probíhat závody všech horolezců a horolezkyň! Soutěžit může každý! Už od rána se mohou děti i dospělí přihlašovat do soutěže. Stačí na recepci vyplnit své jméno a věk, a čekat na 15. hodinu, kdy závod propukne. Každý vítěz bude ...

04.02.2017
+420 777 639 172
[javascript protected email address]